کیمیااستات

image

سیستمهای آنالیز الکتروشیمیایی کیمیااستات

سیستم آنالیز الکتروشیمیایی کیمیااستات یک سیستم چند کاناله و چند منظوره است که برای کاربردهای متنوعی طراحی شده است .

این سیستم به علت امکان اعمال و اندازه گیری جریانهای در حد یک نانوآمپر برای انواع کارهای تحقیقاتی و آنالیتیک مناسب می باشد. از سوی دیگر این سیستمها علاوه بر امکان اعمال و اندازه گیری جریان تا 5 آمپر به ازای هر کانال برای کار بدون وقفه و طولانی مدت طراحی شده اند و می توانند پروسه ها و تست های طولانی را روزها و هفته ها بدون وقفه ادامه دهند که این موضوع استفاده های صنعتی و نیمه صنعتی و همچنین تحقیقات انواع وسایل ذخیره انرژی را امکان پذیر می کند. علاوه بر جریان بالا، این سیستمها قابلیت اعمال پالسهای بسیار سریع را دارند که استفاده از آنها را در انواع آبکاری، الکترودیپوزیشن و همچنین ساخت لایه های کمپوزیت با استفاده از پالس و پالس معکوس ممکن می سازد.

سیستمهای کیمیااستات امکان اندازه گیری و اعمال جریانهای بسیار پایین به همراه اعمال و اندازه گیری جریانهای بالا را به همراه سرعت بالا پاسخ فرکانسی و سرعت بالای نمونه برداری را همگی در یک سیستم ماژولار ارائه می کنند.

سیستم آنالیز الکتروشیمیایی کیمیااستات به علت طراحی ماژولار از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه می باشد و می توان با هزینه مناسب اقدام به تهیه Framework اصلی نمود و بعد متناسب با بودجه و نیازهای عملیاتی ماژولهای مورد نیاز را به آن اضافه کرد. همچنین طراحی ماژولار این قابلیت را به سیستم های کیمیااستات می دهد تا بدون نیاز به قطع فرایند آزمایشات و تحقیقات و بدون نیاز به انتقال سیستم به کارخانه ماژول مورد نظر به سیستم اضافه شود و سیستم ارتقاء پیدا کند.

نرم افزار سیستم کیمیااستات قابلیت ترکیب انواع آزمایشات با توالی دلخواه و تعیین انواع شرایط پیچیده پایانی را به کاربر میدهد و به عبارتی امکان اتوماسیون انواع فرایندهای صنعتی و آزمایشگاهی را به کاربر می دهد تا کاربر بتواند با ترکیب انواع تکنیکها و شرایط پایانی و سیکلها و... آزمایشات مورد نظر خود را انجام دهد. همچنین نرم افزار مدلهای جدیدتر کیمیااستات قابلیت Scripting دارد که این امکان را به کاربران می دهد تا جهت برخی از کاربردهای بسیار خاص بتوانند از کلیه امکانات سخت افزار کیمیااستات استفاده نموده و آزمایش مورد نیاز خود را با استفاده از زبان Scripting نرم افزار بنویسند.